W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.
UBEZPIECZENIE SAMOCHODU
Znajdziemy dla Ciebie polisę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb! Porównaj oferty Oc i Ac.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne obejmują zarówno pojazd, jak i jego właściciela, a nawet pasażerów. Nasi doradcy pomogą wybrać dobre i tanie ubezpieczenie samochodu oraz wytłumaczą jakie prawa i obowiązki wynikają z umów ubezpieczeniowych OC i AC. W celu obniżenia składki, prosimy o skorzystanie z formularza.

Wybierz rodzaj ubezpieczenia, który Cię interesuje

OC

Obowiązkowym Ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych objęci są wszyscy właściciele pojazdów zarejestrowanych w Polsce. Ubezpieczenie zapewnia ochronę w przypadku szkód wyrządzonych innym osobom, które powstały w związku z ruchem ubezpieczonego samochodu.

AC

Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia finansową rekompensatę w przypadku kradzieży, uszkodzenia pojazdu lub jego wyposażenia. W ramach ubezpieczenia dostępne są 2 zakresy ochrony: podstawowy lub pełny. Zakres podstawowy obejmuje szkody powstałe na skutek uszkodzenia pojazdu lub w zetknięciu z innymi osobami, zwierzętami, przedmiotami lub działaniem sił przyrody. Zakres pełny dodatkowo obejmuje szkody powstałe wskutek kradzieży i dewastacji pojazdu.

OC + AC

Atrakcyjne pakiety dla poszczególnych marek samochodów.

NNW

Ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, zawieranym na okres 12 miesięcy. Wykupując polisę NNW, jednocześnie ubezpieczamy wszystkich pasażerów podróżujących z nami w pojeździe. NNW chroni od trwałych następstw nieszczęśliwych wypadków. Swoją ochroną ubezpieczenie obejmuje nie tylko wypadki na terenie Polski, ale także poza jej granicami.

Ubezpieczenie floty

Ubezpieczenie floty to rodzaj polis komunikacyjnych, który skierowany jest do wszystkich firm posiadających minimum kilka pojazdów. Dzięki temu, przedsiębiorstwa nie muszą ubezpieczać każdego samochodu z osobna. W ramach jednej umowy mogą ubezpieczyć zbiorczo wszystkie pojazdy – niezależnie od tego czy są to samochody osobowe, ciężarowe czy inne, dzięki czemu warunki polisy stają się znacznie korzystniejsze.

   Formularz kontaktowy